0544 871 70 50

Hakkımızda

Mylife Ortopedi ve Sağlık Ürünleri markası ile 2017 yılında istanbul'da faaliyete başlayan firma, müşteri odaklı çalışma prensibi ve üretim kalitesi ile sektörde kısa zamanda istenilen noktaya gelmiştir.

Sektörümüzde kalite bilinci ile koşulsuz müşteri memnuniyetinin artık bir gereklilik olduğunu düşünen firma, Bu güne kadar vermiş olduğu hizmetlerde kalite bilincini ilke edinerek, personel hizmet anlayışı ile ülkemizin örnek şirketlerinden biri olmayı hedeflemektedir. Mylife Ortopedi ve Sağlık Ürünleri markası olarak "Öncü ve Örnek" olmayı amaç edinmiş amatör ruhlu profesyonellerin toplandığı bir şirket olma yolunda ilerlemektedir.

Mylife Ortopedi olarak başlıca ürettiği ürünler boyunluklar, omuzluklar, kol askıları, el bile atelleri, korseler, dizlikler ve ayak bileklikleri olmakla beraber yeni üretime başladığı ve kendisini tercih eden müşterilerine çok faydalı olacağını düşündüğü LIPOSUCTION ürünleri ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Mükemmel hizmetin, işinde uzman bir kadronun uyum içersinde çalışmasının bir sonucu olduğunun bilincinde olarak ve bu bilinçle oluşturduğu hedef, müşterilerine en iyi ürün ve hizmeti verebilmeyi, müşteri isteklerini zamanında karşılamayı kendisine ilke edinmiştir.

Mylife Ortopedinin vizyonu ürün kalitesinde yeni bir soluk, yeni bir atılım, yeni bir güç olarak devam etmektir.


design by ajans smg

Bizimle İletişime Geçin